vysykozdvižné vozíky a manipulační technika

  Firma Limat vznikla již v roce 1999 a zabývá se prodejem, servisem a pronájmem vysokozdvižných vozíků, terénních vysokozdvižných vozíků, nízkozdvižných vozíků, ručně vedených vysokozdvižných vozíků, pracovních strojů, zakladačů, retracků, a jiných druhů manipulační techniky.

 

  Provádíme servis a opravy vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky značek Armanni, Ausa, Atals, Auramo, Balkancar, Belet, Bobcat, BT, BOSS, Baolli, Bolzoni, Cascade, Caterpillar, Cesab, Clark, Daewo, Dan Truck, Desta, Doosan, Hako, Haulotte, Heli, Hyster, Hyundai, JCB, Jungheinrich, Kalmar, Komatsu, Linde, Manitou, Max Holland, Mitsubishi, MIC, Mitsubishi, Nissan, New Holland, Steinbock, O&K, Still, TCM, Terex, Toyota, Transporta, Yale , ZTS a další. A to ve všech provedeních.

 

  Provozujeme i bazar vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky. V bazaru vysokozdvižných vozíků máme v naší nabídce různé typy manipulační techniky -  čelní vysokozdvižné vozíky, terénní vysokozdvižné vozíky, ručně vedenou techniku, retraky, zakladače, manipulátory, pracovní plošiny, a jiné. Prodávané značky jsou: Desta, Linde, Jungheinrich, Armanni, Ausa, Atals, Auramo, Balkancar, Belet, Bobcat, BT, BOSS, Baolli, Bolzoni, Cascade, Caterpillar, Cesab, Clark, Daewo, Dan Truck, Desta, Doosan, Hako, Haulotte, Heli, Hyster, Hyundai, JCB, Jungheinrich, Kalmar, Komatsu, Linde, Manitou, Max Holland, Mitsubishi, MIC, Mitsubishi, Nissan, New Holland, Steinbock, O&K, Still, TCM, Terex, Toyota, Transporta, Yale , ZTS a další.

 

  Na vysokozdvižné vozíky a manipulační techniku prodáváme také náhradní díly. Pneumatiky, plnopryžová kola /SE pneu/ kladky, boční posuvy, nosné vidlice, prodloužení nosných vidlic, přídavná zařízení, ruční manipulační techniku, paletové vozíky, startéry, alternátory a mnoho dalších. Vše naleznete na našich stránkách. V případě zájmu vám zašleme aktuální ceníky. Na vysokozdvižné vozíky a manipulačné techniku také provádíme technické kontroly a revize LPG.

 

  Rovněž disponujeme vozíky a manipulační technikou určenou k pronájmu. Pronájem poskytujeme jak krátkodobý, v rozsahu několika dnů. Tak i dlouhodobý, v rozsahu let. Dispomujeme vysokozdvižnými vozíky od 1000kg do 5000kg, včetně vysokozdvižných vozíků teréních určených pro stavby. 

 

  V případě potřeby opravy, koupě, nebo pronájmu konkrétního vozíku nás telefonicky, nebo e-mailem kontaktujte.

 

 

 

 

 

 

 

 

Vyhledávání

Kontakt

LIMAT - vysokozdvižné vozíky provozovna-Závodní 3206
Teplice
41501
723 683440 p. Vlasák
606833571 - pouze fakturace, lima-t@seznam.cz
 

 

Prodej, servis, pronájem vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky.